Routebeschrijving

Komende vanaf Arnhem - Doetinchem (A12, A18)
Komend vanuit de richting Arnhem - Doetinchem, snelweg A18, rijdt u richting Varsseveld.
Aan het eind van de snelweg, bij de stoplichten, gaat u rechtsaf, richting Varsseveld / Enschede.
Bij het derde stoplicht (na 8 km) bereikt u Lichtenvoorde, hier slaat u rechtsaf om het centrum te bereiken en linksaf om te parkeren op de speciale parkeerplaatsen.

Komende vanaf Enschede - Groenlo (N18)
Komend vanuit de richting Enschede - Groenlo rijdt u alsmaar rechtdoor tot aan Lichtenvoorde. Bij het derde stoplicht slaat u linksaf om het centrum te bereiken en rechtsaf om te parkeren op de speciale parkeerplaatsen.

Komende vanaf Bocholt - Aalten (N313)
Komend vanuit de richting Bocholt - Aalten rijdt u alsmaar rechtdoor tot aan de kruising met de Twenteroute (N18), hier slaat u linksaf. Bij het 2e stoplicht slaat u linksaf om het centrum te bereiken en rechtsaf om te parkeren op de speciale parkeerplaatsen.


Parkeren

In de directe omgeving van de corsoroute zijn diverse parkeerplaatsen ingericht. Parkeren kost € 2.00 Vanaf deze parkeerplaatsen rijden speciale bussen naar de route en terug. Ook is er een speciale fietsenstalling.

Invaliden:
Invaliden hoeven geen parkeerkaart te kopen. Op vertoon van de Algemene Invaliden Parkeerkaart kunnen zij met de auto de kassa passeren. Betaling van de entree is voldoende.